Қысқа мерзімді жоспар. Әдебиеттік оқу. Бес ешкі

Раздел Начальные классы
Класс 4 класс
Тип Конспекты
Автор
Дата
Формат docx
Изображения Нет
For-Teacher.ru - все для учителя
Поделитесь с коллегами:

Қысқа мерзімді жоспар Мұғалім: Рахимова Т.Е

Әдебиеттік оқу

4-сынып

Сабақтың тақырыбы: 1. Бес ешкі

Сілтеме

Оқулық, мұғалімдерге арналған нұсқаулық,

ғаламтордан алынған мәліметтер.

Мақсаты

Іздендіру арқылы жаңа тақырыпты меңгеруге ықпал ету.Мәтіннің өзекті мәселесін анықтауға үйрету.

Стратегиялар

«Ыстық орындық», «Постер қорғау», «Алма ағашы»

Көрнекілі-гі

Оқулық,мұғалімдерге арналған нұсқаулық,интербелсенді тақта,презентация,стикерлер, «бағдаршам»

Сабақтың барысы

1 Эмоционалды көніл - күй қалыптастыру.

2.Оқушыларды топқа бөлу.

Жаңа сабақ кезеңдері

Тапсырма

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының

іс-әрекеті

Күтілетін

нәтиже

Білу

Психологиялық ахуал орнату

3 мин

Үй тапсырмасын сұрау. «Ыстық орындық»ойыны 7 мин

«Шаттық шеңбері»

Бір-бірлеріне жақсы тілектер айту

«Жануарлар »арқылы үндемей топқа бөлінеді

Топқа бөлінеді. Назарларын сабаққа аударады.

Өткен тақырып бойынша білгендерін айтады.



Ойлау қабілеттері артады



Түсініп оқуға дағдыланады













Сөйлеу қабілеттері артады

Тапсырмалар арқылы білімдерін жинақтайды

Бірін-бірі бағалап үйренеді

Үй тапсырмасын тексеру. Ыстық орындық»ойыны Сұрақтар: 1.Сүлеймен патша қандай бұйрық берді? 2.Үкі інілері Байғыз бен жапалақты қалай жасырады? 3.Құстарды қыру міндеті кімдерге жүктеледі? 4.Жапалақ Байғыз інісіне қандай опасыздық жасайды? 5.ертегіде құстардың қандай аттары аталады? 6.Қалай ойлайсыңдар? Бұл ертегі ертегінің қай түріне жатады екен? 7.Ертегі кейіпкерлерінің сендерге қайсысы ұнады? 8.Осы ертегіден көкейімізге не түйдік?

«Ыстық орындық»

Қойылған сұрақтарға жауап береді

Түсіну

Ой қозғау

7 мин

Жұмбақ жасырады

Төрт аяғы бар,

Басында екі таяғы бар, Иегінде екі сақалы бар.

Кішкентай ғана бойы бар,
Айналдыра киген тоны бар. (Қой)

Қамыс құлақ,тоқсан тұяқ
Мінсең-қанат,сүті-дәрі,еті-тамақ (Жылқы)

Үй жануарларының біздерге қандай пайдасы бар?

Тақырыпты хабарлайды, оқушыларды сабақтың мақсатымен таныстырады

Мұғалім «А»деңгейлі оқушыға тапсырманы алдын-ала беріп қояды.

Балалар жұмбақты шешіп,сұрақтарға жауап береді.


«А»деңгейлі оқушы презентация бойынша ертегіні айтып береді

Қолдану

Топпен жұмыс

Оқулықпен жұмыс

4мин

Мәтінді бөлімдерге бөліп оқытады.

Мәтінді оқиды

Сергіту сәті

2 мин

«Арифа»сергіту сәті

Оқушылар де

Талдау Топтық жұмыс 10 мин

постер жасауға тапсырма береді.

Постерді жасап,оны қорғайды

Жинақтау

А,В,С деңгейлі оқушыларға арналған деңгейлік тапсырмалар беру.

А деңгейіне- мәтіннің негізгі ойы неде екенін түсіндіру.

В деңгейі-жоспар құру

С деңгейі-сұрақтарға жауап беру. 7мин

А,В,С деңгейлі оқушыларға арналған деңгейлік тапсырмалар беру.

А деңгейіне- жоспар құрады

В деңгейі- мәтіннің негізгі ойы неде екенін түсіндіру.

С деңгейі-сұрақтарға жауап беру.

Деңгейлік тапсырмаларды орындайды.

Бағалау

Топ басшысының бағалауы

Мұғалім бағалайды.

Үйге тапсырма береді.

3 мин

Мұғалім стикерлер арқылы бағалайды

Ертегінің мазмұнын айту және бөлімдерге ат қою

Бақылаушы

топ мүшелерін бағалайды.

Үй тапсырмасын күнделікке жазып алады.

Рефлексия

«Алма ағашы»

2 мин

Стикерлер таратады

Стикерге рефлексия жазып,ағашқа жапсырады

Кері байланыс жасап үйренеді





© 2010-2022